Lokalizaja telefonu
napisz na kontakt@

Lokalizacja telefonu przez internet

Lokalizacja telefonu komórkowego przez Internet to innowacyjna i wygodna usługa mająca na celu namierzanie telefonu interesującej Cię osoby. W ten sposób możesz lokalizować zarówno telefon dziecka, jak również męża, żony i rodzica. To jakże wygodne rozwiązanie pozwoli Ci także na zlokalizowanie telefonu komórkowego Twojego znajomego lub przyjaciela.

Oferowane przez nas lokalizowanie telefonu przez Internet jest możliwe w każdej sytuacji oraz o każdej porze dnia i nocy. Lokalizacja telefonu przez internet jest w pełni anonimowa, co oznacza, że osoba przez Ciebie namierzana, nie musi nawet wiedzieć, że jest w danej chwili monitorowana. Nasz system na bieżąco wysyła dane o lokalizacji telefonu interesującej Cię osoby. Dzięki temu o każdej porze możesz lokalizować dany telefon przez Internet - nie wychodząc nawet z domu.


Rejestracja

Namierzanie telefonu komórkowego przez internet

Namierzanie telefonu przez Internet jest usługą wygodną i prostą w obsłudze. Jedyne co musisz zrobić, aby móc namierzać dany telefon, to skonfigurować go w panelu. Nasze rozwiązanie ułatwi Ci namierzanie określonego użytkownika bez jego wiedzy. Nasz lokalizator działa w oparciu o nadajnik BTS lub GPS i na tej podstawie określa położenie telefonu.

Lokalizacja telefonu komórkowego na mapie, to bardzo wygodne i świetne rozwiązanie w sytuacji, gdy pilnie potrzebujesz informacji o tym, gdzie w danej chwili znajduje się telefon należący do kogoś innego. Za pośrednictwem internetu, możesz namierzać wiele telefonów. Dzięki oferowanemu przez nas rozwiązaniu, możesz upewnić się, gdzie w danym momencie przebywa Twoje dziecko; gdzie w danej chwili znajduje się telefon męża, żony, rodzica, siostry lub innej bliskiej Ci osoby. Możesz również sprawdzić gdzie aktualnie znajduje się Twój pracownik i jego telefon. Przy pomocy internetu możesz też znaleźć swój telefon, który właśnie zgubiłeś. Nasza usługa jest w pełni bezpieczna i anonimowa. Od Ciebie zależy czy osoby, których telefony namierzasz przez internet, wiedzą o tym fakcie. Jeśli chcesz, możesz to przed nimi całkowicie ukryć. Skorzystanie z usługi lokalizacja telefonu przez internet , wymaga zarejestrowania konta użytkownika na stronie i-mobi. Gdy to zrobisz, zyskasz dostęp do panelu lokalizacyjnego, w którym trzeba wpisać numery telefonów będących celem namierzania. Panel lokalizacyjny pozwala także na uzyskiwanie kopii wiadomości tekstowych wysyłanych i odbieranych przez ten telefon, a także na pozyskiwanie historii wszystkich połączeń wychodzących i przychodzących. Aby zlokalizować telefon przez internet, wystarczy wpisać jego numer w panelu. Zaraz potem, pokaże się mapa, na której zobaczysz punkt, gdzie telefon został zlokalizowany. Namierzanie telefonów komórkowych drogą internetową jest możliwe dzięki nadajnikom BTS, znajdujących się na terenie całego kraju. Dokładna i skuteczna lokalizacja możliwa jest dzięki innowacyjnym i rozbudowanym narzędziom, jakimi dysponuje nasz serwis. Lokalizacja komórki przez internet możliwa jest przez całą dobę. Możliwość tę daje bieżące wysyłanie danych o lokalizacji danego telefonu przez nasz system. Korzystasz z niej niezależnie od operatorów telefonii komórkowej. Nie ponosisz kosztów regularnej subskrypcji, a jedynie koszty lokalizowania, śledzenia i namierzania poszczególnych telefonów. Nasz system nigdy nie zawodzi. Działa bezawaryjnie, skutecznie i efektywnie. Jest wygodny i intuicyjny. Skorzystasz z niego nie ruszając się ze swojego ulubionego fotela. Dołożyliśmy wszelkich starań, by nasze rozwiązanie było dziecinnie proste w obsłudze, szybkie i niezawodne. Zaprzęgliśmy do pracy profesjonalne narzędzia systemowe. Wykorzystaliśmy nadajniki GPS, by jeszcze dokładniej wskazywać Ci, gdzie znajduje się poszukiwany przez Ciebie telefon i użytkująca go osoba. T niewiarygodne, ale wskazany przez Ciebie telefon, możemy odszukać z dokładnością do 1 metra. Przekonaj się, że to działa! Jeśli masz jakiekolwiek trudności z lokalizacją swojego lub czyjegoś telefonu przez internet, skontaktuj się z nami, a my wyjaśnimy dokładnie, co trzeba zrobić i pomożemy w skorzystaniu z usługi.

Rejestracja


NEWSLETTER

Badz na biezaco z naszym serwisem i-mobi.pl. Zapisz sie do newslettera.


transferuj wspiera lokalizator telefonu