Lokalizaja telefonu
napisz na kontakt@

Namierzanie i Lokalizacja telefonu w sieci Orange, Plus, Play, T-Mobile

Często zastanawiasz się gdzie jest ważna dla Ciebie osoba? Denerwujesz się kiedy Twoje dziecko długo nie wraca do domu, a do tego nie odbiera telefonu? Chcesz zlokalizować telefon swojego dziecka, męża, żony, rodzica lub znajomego? A może chciałbyś zyskać możliwość lokalizacji zagubionego telefonu? Na naszej stronie uzyskasz niezbędną pomoc!

Oferujemy Ci profesjonalne namierzanie telefonu komórkowego po numerze telefonu. Nasz system do lokalizacji telefonu działa w sposób niezwykle prosty i intuicyjny. Aby namierzyć telefon komórkowy wystarczy dokonać kilku prostych czynności począwszy od zarejestrowania konta użytkownika na naszej stronie. Proponowane przez nas namierzanie telefonu komórkowego po numerze odbywa się bez wiedzy użytkownika telefonu. Oznacza to, że namierzana przez Ciebie osoba nie musi nawet wiedzieć, że w danej chwili znajduje się pod nadzorem. Namierzanie telefonu Orange lub darmowa lokalizacja telefonu Play jest możliwa bez korzystania z infrastruktury operatora. Wystarczy tylko, że dany telefon komórkowy jest włączony i ma dostęp do internetu aby przesyłać dane do naszego panelu. Nie musisz sprawdzać oferty danego operatora ponieważ nasz system lokalizuje telefony we wszystkich sieciach komórkowych.
Każdy z operatorów komórkowych takich jak Plus czy T-Mobile posiada opcję lokalizacji telefonu lecz zazwyczaj są to usługi drogie, mało dokładne a co najważniejsze wymagające zgody właściciele. Najczęściej usługi te wymagają zapisania się do płatnej subskrypcji gdzie co tydzień lub co miesiąc będziesz zmuszony do opłacania usługi. Nasza usługa jest inna. Opłacasz ją tylko wtedy gdy chcesz skorzystać z usługi namierzania telefonu.


Rejestracja

System do namierzania telefonu żony lub męża

Nasz system do namierzania telefonu to niezwykle łatwe w obsłudze rozwiązanie, dzięki któremu zlokalizujesz telefon interesującej Cię osoby z dokładnością nawet do 1 metra. Wystarczy, że wpiszesz numer telefonu konkretnej osoby, a system na podstawie nadajników BTS zlokalizuje telefon i pokaże jego położenie na mapie Google Maps. Nasza aplikacja opiera się o moduł GPS w telefonie, dlatego też nie musisz kupować żadnych dodatkowych lokalizatorów sprzętowych. Proponowane przez nas rozwiązanie do namierzania telefonu jest doskonałym narzędziem do wykorzystania zarówno w domu, jak i w firmie.

Namierzanie telefonu jest usługa wymagającą zainstalowania na lokalizowanym telefonie aplikacji lokalizującej. Nie raz i nie dwa zdarzało Ci się zachodzić w głowę myśląc o tym, gdzie może być w tym momencie ktoś dla Ciebie ważny? Odchodzisz od zmysłów, gdy komórka Twojego dziecka nie odpowiada lub nie jest przez nie odbierana? Namierzanie telefonów komórkowych jest usłga dostępną tylko dla zarejestrowanych użytkowników systemu. Chcesz sprawdzić, gdzie w danej chwili znajduje się komórka męża, żony, rodzica, przyjaciela lub dziecka? Myślisz o tym jak w razie zgubienia sprawdzić gdzie jest Twój telefon? Dobrze trafiłeś! Nasz serwis specjalizuje się w fachowej pomocy w tym zakresie. W przeciwieństwie do stron, na których oferuje się darmową lokalizację telefonów komórkowych, oferujemy usługę płatną, w zamian za to bezpieczną, rzetelną i niezawodną. Działamy profesjonalnie, korzystając z fachowej i rozbudowanej strony służącej do namierzania telefonów. Strona taka działa zawsze i bez zarzutu dzięki temu, że wykorzystuje rozbudowane narzędzia i posiada właściwą infrastrukturę. U nas znajdziesz profesjonalny system namierzający i śledzący wybrane przez Ciebie telefony komórkowe. Obsługa systemu jest bardzo prosta i intuicyjna. Wszystko po to, by korzystanie z niej było wygodne, łatwe i szybkie. Aby lokalizować, namierzać i śledzić wybrane telefony, musisz wykonać kilka bardzo prostych kroków. Pierwszy krok, to zarejestrowanie konta użytkownika na stronie i-mobi . Tym właśnie różnimy się od serwisów z darmowym namierzaniem telefonów poprzez strony lub SMS. Usług takich nie polecamy, bo wiemy, że nie działają jak należy, gdyż nie wykorzystują odpowiednich narzędzi i nie budują właściwej infrastruktury. Po zarejestrowaniu konta użytkownika na naszej stronie, otrzymujesz panel, w którym możesz dodawać nazwy i numery telefonów, których położenie będzie Cię interesować. Aby dane o położeniu wybranych telefonów mogły być przekazywane do panelu, telefony te muszą być włączone i mieć dostęp do internetu.

Lokalizacja telefonu w sieciach: Plus, T-mobile, Orange, Play

Wyjątkową cechą oferowanej przez nas usługi jest to, że użytkownik namierzanego telefonu nie musi wiedzieć, że go śledzisz. Co więcej, lokalizowanie telefonów Play, namierzanie telefonów Orange i śledzenie telefonów Plus i T-Mobile odbywa się niezależnie od infrastruktury operatorów. Oferta poszczególnych sieci nie ma tu znaczenia, nie musisz jej znać, ani sprawdzać. Nasze usługi obejmują telefony wszystkich sieci. Poszczególni operatorzy telefonii komórkowej oferują usługi namierzania i lokalizacji telefonów. W porównaniu z usługami naszego serwisu, usługi operatorów są znacznie droższe i mniej dokładne. Aby móc śledzić dany telefon z pomocą operatora, trzeba mieć zgodę właściciela. U nas to samo jest możliwe za o wiele mniejsze pieniądze, bez żadnych kłopotów i pytania kogokolwiek o zgodę. Korzystania z usługi namierzania telefonu oferowanej przez operatorów, wiąże się z zapisaniem się do płatnej subskrypcji i opłacaniem cotygodniowych lub comiesięcznych abonamentów. U nas działa to zupełnie inaczej. Płacisz tylko wtedy, gdy naprawdę namierzasz, śledzisz lub lokalizujesz czyjś telefon. System oferowany przez serwis i-mobi.pl cechuje wygoda, prostota, intuicyjność i niezawodność. Możemy pochwalić się także wyjątkową dokładnością. Śledząc, namierzając lub lokalizując wybrany telefon, otrzymujesz informację o miejscu, w którym się on znajduje z dokładnością do jednego metra. Nasz system wykorzystuje nadajniki BTS. Aby zlokalizować wybrany telefon, wystarczy wpisać jego numer w panelu na naszej stronie. Położenie telefonu zobaczysz na mapie Google Maps. Aplikacja do namierzania telefonu działa w oparciu o moduł GPS, który znajduje się w każdym telefonie. Nie ma więc potrzeby zaopatrywania się w inne lokalizatory sprzętowe. Nasza oferta namierzania telefonów komórkowych wykorzystywana jest w bardzo różnych sytuacjach. Korzystają z niej rodzice chcący wiedzieć, gdzie znajdują się telefony ich dzieci. Wykorzystują je prowadzący firmy do lokalizacji telefonów swoich pracowników. Korzystając z naszej oferty masz pewność, że bezpiecznie, niezawodnie, szybko i wygodnie zlokalizujesz każdy telefon!

Rejestracja


NEWSLETTER

Badz na biezaco z naszym serwisem i-mobi.pl. Zapisz sie do newslettera.


transferuj wspiera lokalizator telefonu